Czy można stracić Prawo Wykonywania Zawodu?

– Czy można stracić prawo wykonywania zawodu? – A co jeśli nie będę pracować przez 3 lata (czyli nie będę wykonywać zawodu przez okres dłuższy niż rok?) – A co jeśli będę na L4 macierzyńskim i potem na urlopie wychowawczym (czyli ponad rok)? Art. 26 ustawy o zawodzie fizjoterapeuty stanowi, że prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty wygasa […]

Czytaj dalej