Dlaczego warto założyć konto w portalu Znajdź Fizjoterapeutę?

Portal Znajdź Fizjoterapeutę to najnowszy serwis Krajowej Izby Fizjoterapeutów, który oferuje pacjentom najbardziej aktualną bazę aktywnych zawodowo fizjoterapeutów. Obecność profilu fizjoterapeuty w tym serwisie potwierdza jego wiarygodność oraz wykształcenie i umiejętności. To zachęca pacjentów do umówienia się na wizytę u wybranego specjalisty. Dodatkowo portal zapewnia możliwość kompleksowego zarządzania wizytami. KIF planuje dużą kampanię reklamową serwisu, więc jest to forma bezpłatnej promocji dla każdego fizjoterapeuty obecnego w portalu.

Czy założenie profilu jest bezpłatne?

Tak, jak najbardziej. Za obecność Twojej wizytówki w Znajdź Fizjoterapeutę nic nie płacisz. Jest to bezpłatna i całkowicie legalna promocja zawodu.

Dlaczego koniecznie muszę podać adres?

Wyszukiwarka portalu działa w oparciu o lokalizację na mapie. Podobnie zachowują się pacjenci, szukając fizjoterapeuty czy lekarza w swojej miejscowości, często jak najbliżej domu. Jeśli nie podasz adresu lub przynajmniej miasta, w którym mieści się Twój gabinet, praktyka lub placówka, w której pracujesz, Twój profil nie będzie aktywny. Bez tej informacji nie znajdzie Cię żaden pacjent.

W jaki sposób KIF będzie promować serwis?

Portal będzie wkrótce szeroko promowany przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów w serwisach internetowych, w mediach społecznościowych, przez organizacje zrzeszające pacjentów, a także podczas wydarzeń objętych patronatem KIF. Kampania informacyjno-promocyjna rozpocznie się z chwilą gdy w portalu będzie założona odpowiednia ilość wizytówek fizjoterapeutów. Bez zawartości nie ma sensu promować serwisu, dlatego tak bardzo nam zależy, aby Twój wypełniony profil wzbogacił wyszukiwarkę.

Jak pacjenci dotrą do mojej wizytówki?

Do dyspozycji użytkowników serwisu jest wyszukiwarka, w której każdy pacjent może znaleźć fizjoterapeutę w wybranej lokalizacji, wyszukując po nazwisku, rodzaju schorzenia lub terapii. Pacjenci szukają w określonych miejscowościach i na mapie, dlatego tak ważne jest podanie adresu lub miasta, w których świadczy usługi dana fizjoterapeutka lub fizjoterapeuta.

Pracuję w szpitalu, przychodni, ambulatorium czy uzdrowisku – czy w moim wypadku warto założyć profil?

Tak, jak najbardziej. Często pacjenci, którzy są poddawani rehabilitacji w szpitalu lub przychodni i są zadowoleni z jej efektów, pragną kontynuować zabiegi z tym samym fizjoterapeutą. Rejestrując praktykę możesz dalej obsługiwać pacjentów, których poznałeś w macierzystym miejscu pracy. Poza tym profil w Znajdź Fizjoterapeutę buduje Twoją reputację i renomę w środowisku medycznym. Warto go założyć w każdej sytuacji, niezależnie od doświadczenia czy miejsca pracy. Dodatkowo dodając do swojego profilu informacje o posiadanym doświadczeniu z pracy z konkretnym rodzajem pacjentów (konkretne jednostki chorobowe), dajesz możliwość dotarcia do Ciebie właśnie tych pacjentów, którzy poszukują terapeuty takiego jak TY.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi – PDF