Krok 1: Wejdź na stronę https://logowanie.kif.info.pl/register.

Krok 2: W formularzu wpisz numer prawa wykonywania zawodu oraz hasło. Hasło powinno składać się z minimum 8 znaków, zawierać dużą i małą literę, liczbę oraz znak specjalny.

Krok 3: Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a potem wybierz przycisk „zarejestruj się”. W ciągu kilku minut od rejestracji na Twojej skrzynce mailowej pojawi się wiadomość zawierająca informację o konieczności aktywowania konta.

Krok 4: Kliknij w otrzymany link aktywacyjny, który przekieruje Cię do strony logowania na Portalu Fizjoterapeuty. Rejestracja zakończona!

Ważne:

  1. wiadomość zawierająca informację o konieczności aktywowania konta zostanie wysłana z adresu portal@kif.info.pl na Twój adres email, który widnieje w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów. Jest to adres email podany podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dotyczącego wniosku o przyznanie prawa wykonywania zawodu
  2. aby odnaleźć wiadomość należy dokładnie sprawdzić skrzynkę mailową wraz z wszelkimi zakładkami takimi jak: kosz, spam, powiadomienia i/lub inne